LDF Ziemas kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē U8/U10 vecuma grupās.

Ir noslēgusies Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās. Kopumā norisinājās pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti deva ieskaiti kopvērtējumā.

U8 vecuma grupā jaunietēm pārliecinoši ar 71,5 punktiem uzvarēja Alise Misāne no dambretes skolas “Domātprieks”. Par otro vietu norisinājās sīva cīņa līdz pēdējā posma pēdējai partijai, kur tomēr otro vietu ar 27,5 punktiem izcīnīja Ramona Serpāne no Kuldīgas Sporta skolas. Savukārt trešo vietu ar 27 punktiem izcīnīja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja).

U10 vecuma grupā jaunietēm pārliecinoši pirmo vietu ar 94,5 punktiem izcīnīja Malvīne Misāne no dambretes skolas “Domātprieks”. Otro vietu ar 71,5 punktiem izcīnīja Alise Misāne no dambretes skolas “Domātprieks” un trešo vietu ar 69,5 pubktiem izcīnīja Zane Lea Zunda no Bauskas Sporta skolas.

U8 vecuma grupā jauniešiem nekādas cerības neatstāja un ar 80,5 punktiem uzvarēja Edvards Ladiševs no dambretes skolas “Domātprieks”. Par otro vietu šeit arī notika sīvas cīņas līdz pēdējā posma pēdējai partijai, kur tomēr otro vietu ar 57,5 punktiem izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Arvo Krebe. Savukārt trešo vietu ar 56,5 punktiem izcīnīja Dāvids Keišs no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils).

Vissīvākās cīņas norisinājās U10 vecuma grupā jauniešiem, kur godalgoto vietu ieguvēji noskaidrojās pēdējā posma pēdējās kārtās. Noslēdzoties cīņām, pirmo vietu ar 80,5 punktiem izcīnīja Edvards Ladiševs no dambretes skolas “Domātprieks”. Otro vietu ar 72,5 punktiem izcīnīja Ernests Kalniņš no dambretes skolas “Domātprieks” un trešo vietu ar 70,5 punktiem izcīnīja arī dambretes skolas “Domātprieks” audzēknis Eduards Betlers.

22.decembrī notika V posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U8/U10 vecuma grupās playok platformā 7 kārtas ar laika kontroli 5+5.

Kopvērtējums pa grupām pēc 5 posmiem.

V posma kopējā rezultātu tabula.

16.decembrī notika IV posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U8/U10 vecuma grupās playok platformā 7 kārtas ar laika kontroli 5+5.

Kopvērtējums pa grupām pēc 4 posmiem.

IV posma kopējā turnīra tabula.

9.decembrī notika III posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U8/U10 vecuma grupās playok platformā 7 kārtas ar laika kontroli 5+5.

Kopvērtējums pa grupām pēc 3 posmiem.

III posma kopējā turnīra tabula.

2.decembrī notika II posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U8/U10 vecuma grupās playok platformā 7 kārtas ar laika kontroli 5+5.

Kopvērtējums pa grupām pēc 2 posmiem.

II posma kopējā turnīra tabula.

25.novembrī notika I posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U8/U10 vecuma grupās playok platformā 7 kārtas ar laika kontroli 5+5.