LDF Ziemas kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē U19 grupai un bez vecuma ierobežojuma.

Noslēdzies Latvijas Dambretes federācijas rīkotais turnīru cikls pieaugušajiem un U19 vecuma grupai tiešsaistē Ziemas kausa izcīņā 100 lauciņu dambretē.

Visā turnīru ciklā kopumā norisinājās pieci posmi, kur kopvērtējumā tika ieskaitīti trīs labāko posmu rezultāti.

U19 vecuma grupā jaunietēm pārliecinoši ar 53 punktiem uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) audzēkne Diāna Stecka. Otro vietu tikpat pārliecinoši ar 40,5 punktiem izcīnīja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēkne Elizabete Norenberga. Par trešo vietu cīņas bija sīvākas un noskaidrojās pēdējā posmā. Noslēgumā trešo vietu ar 19 punktiem izcīnīja Jeļizaveta Zaharova no Rīgas (Bolderāja).

Sievietēm, neatstājot konkurentēm mazākās cerības, pārliecinoši ar 75 puktiem pirmo vietu ieņēma Ropažu pārstāve Antra Valnere. Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknei Marijai Magdalēnai Neredai ar 56.5 punktiem šoreiz zcīnīta otrā vieta. Viņai sīvu konkurenci izrādīja Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) audzēkne Diāna Stecka, kurai ar 53 punktiem trešā vieta.

U19 vecuma grupā jauniešiem sīvas cīņas par godalgotajām vietām norisinājās līdz ar pēdējā posma pēdējo partiju izspēlēm. Noslēgumā, kopumā savācot 80 punktus, pirmo vietu izcīnīja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknis Klāvs Norenbergs. 75 punkti un izcīnītā otrā vieta Dobeles Sporta skolas audzēknim Ričardam Osītim. Par trešo vietu cīņas bija vissīvākās, kur noslēgumā ar vienādu punktu summu – 62 punktiem finišēja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknis Kristers Lapiņš un dambretes skolas “Domātprieks” audzēknis Pēteris Kripans. Papildus rādītājs – augstākā izcīnītā vieta kādā no posmiem ļāva trešajā vietā ierindoties Kristeram Lapiņam.

Vīriešiem pārliecinoši pirmo vietu ar 96.5 punktiem, apliecinot savu augsto meistarību, izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” attīstītājs Roberts Misāns. Par otro pozīciju cīņas bija daudz sīvākas, kur noslēgumā tikai puspunkts izšķīra otrās vietas likteni. Izcīnītie 80 punkti ļāva otrajā vietā ierindoties Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknim Klāvam Norenbergam. Trešajā vietā starp vīriešiem ar 79.5 punktiem Bauskas novada pārstāvis Jānis Fārnests, kurš vairāk pazīstams ar meistarīgajām dambretes prasmēm 64 lauciņu dambretē.

27.decembrī notika V posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U19 grupai un  bez vecuma ierobežojuma playok platformā 8 kārtas ar laika kontroli 5+3.

V posma kopējā rezultātu tabula.

Kopvērtējums pa grupām pēc 5 posmiem.

20.decembrī notika IV posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U19 grupai un  bez vecuma ierobežojuma playok platformā 8 kārtas ar laika kontroli 5+3.

IV posma kopējā rezultātu tabula.

Kopvērtējums pa grupām pēc 4 posmiem.

13.decembrī notika III posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U19 grupai un  bez vecuma ierobežojuma playok platformā 8 kārtas ar laika kontroli 5+3.

III posma kopējā turnīra tabula.

Kopvērtējums pa grupām pēc 3 posmiem.

6.decembrī notika II posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U19 grupai un  bez vecuma ierobežojuma playok platformā 8 kārtas ar laika kontroli 5+3.

II posma kopējā turnīra tabula.

Kopvērtējums pa grupām pēc 2 posmiem.

29.novembrī notika I posms LDF Ziemas kausa izcīņai 100 lauciņu dambretē U19 grupai un  bez vecuma ierobežojuma playok platformā 8 kārtas ar laika kontroli 5+3.